Pinigais iš dangaus nelyja niekur… Ant medžių jie taip pat neauga… Dirbti reikia visuomet! Tačiau dirbti internete, dirbti savarankiškai, sau – dažniausiai lengviau, patogiau ir žymiai įdomiau nei, tarkim, statybose ar ofise :-) O įdėjus atitinkamą įdirbį į interneto projektus, vėliau pajamos „kapsi” net be Jūsų įsikišimo. Pinigus uždirbatys tinklapiai “dirba” 24 val. per parą, 365 dienas per metus, net tuomet kai Jūs miegate, keliaujate ar leidžiate laiką su mylimais žmonėmis!

Nemeluosiu, nežadėsiu Jums, kad pasinaudodami šiais patarimais per mėnesi uždirbsite €1000+ :-) Taip, žinoma yra kas uždirba dar ne tiek, išvis penkiaženkles ar šešiaženkles sumas iš tinklaraščių rašymo, video blog`ų ir affiliate programų. Bet aš pats nepasiekiau tokių aukštumų, tad nelabai galiu ką ir pakomentuoti ar patarti… Visi patarimai pateikti šiame tinklapyje – iš asmeninės patirties, bandymų, ieškojimų ir nusivylimų. Aš neteikiu jokių garantijų, kad Jums viskas seksis lygiai taip pat kaip man.

Žinoma privalau paminėti, kad kuriant ar reklamuojant tinklalapius sex, erotikos ar juodo porno tema, vogiant ir apgaudinėjant (scam, fraud) kitus ir kitokiais nelegaliais, nesąžiningais ir nemoraliais būdais Jūs galite uždirbti ženkliai daugiau, nei šio tinklapio pagaba…

Tačiau, jei Jums, tiek pat kiek ir man, svarbūs moraliniai principai ir nesate pasiruošęs (-usi) “parduoti motinos už kelis €”… tuomet šiame tinklapyje kaip tik rasite pačius naudingiausius patarimus, kaip gana nesunkiai, ir be sąžinės griaužaties, užsidirbti papildomų keliasdešimt ar net kelis šimtus eurų kiekvieną mėnesį ;-)

Ir dar kas svarbu – pinigai neateina greitai, per diena ar savaitę. Aktyviai ir sėkmingai pradėję įgyvendinti čia pateiktus patarimus, Jūs vidutiniškai po 1-3 mėn. jau pajusite papildomų pajamų teikiamą naudą – jos padės Jums padengti tinklapių talpinimo išlaidas, įsigyti naujų domenų ir kurti naujus projektus! Tai žymiai geriau nei už visą tai mokėti iš savo kišenės ar dotuoti pinigais, uždirbamais realiu fiziniu darbu.

O svarbiausia – įdėjus pastangų ir sukaupus patirties, kai kurie projektai, Jūsų pajamų šaltiniai ateityje galės veikti savarankiškai, be papildomo Jūsų įsikišimo ir pastangų. Labai geras jausmas, kai tiesiog pamiršti apie kažkurį iš šių, tarkim reklamas rodančių tinklapių, pasineri į kitus darbus, o po mėnesio vistiek į sąskaitą gauni, tarkim kad ir tik €20 ;-)

Kai Jums už nugaros jau bus bent 12 – 24 mėn. darbo internete patirties, praktiškai 100% tikimybė, kad tuo metu jau stabiliai kas mėnesį gausite bent 100-200+ € ar dar daugiau papildomų pajamų be ypatingų pastangų! O gal stengsitės žymiai labiau už mane ir Jūsų pajamos bus ženkliai didesnės ;-)

Pastaba: vos nepamiršau svarbiausio – įvairūs 12 – 16 metų amžiaus veikėjai, galvojantys, kad “uždarbis” tai lygų $0.01 – $0.1 už visokio SPAM prenumeravimą į savo pašto dėžutę ir skaitymą, nesamoningų, virusuotų tinklapių žiūrėjimą ir nuorodų spaudymą, rizikingas lažybas bei investavimą… žodžiu visokius HYIP, AutoSurf, PaidToRead, PaidOffers, Doubler ir t.t. – JŪS NE ČIA PATAIKĖTE, prašau eitį į kitą smėlio dėžę ir vargti dėl $0.01

Sėkmės!